Turite klausimų?

Bendra informacija, pasiteiravimai:

Tel.  +370 5 231 94 84

 

Pasiūlymo pateikimas:

El. p. info@archyvusistemos.lt

Likviduojamų ir bankrutuojančių įmonių dokumentų tvarkymas

Konsultuojame ir informuojame apie būtinus dokumentus likviduojant įmonę

Nemokamai įvertiname archyvą, pateikiame preliminarią sąmatą likviduojamos įmonės dokumentams sutvarkyti ir priduoti į savivaldybės archyvą. Informuojame apie privalomus dokumentus iš atitinkamų institucijų likviduojant įmonę. Konsultuojame visais likviduojamos įmonės dokumentų tvarkymo ir pateikimo į savivaldybės archyvą klausimais.

Sutvarkome likviduojamos įmonės dokumentų archyvą

Likviduojamos įmonės dokumentus privalomai sutvarkome pagal visus teisės aktų reikalavimus, rašome istorines pažymas. Visus darbus, susijusius su likviduojamos įmonės archyvu, atliksime kokybiškai ir greitai. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir nervų.  

Priduodame bylas į savivaldybės archyvą

Sutvarkytus likviduojamos įmonės dokumentus nuvežame ir atiduodame į savivaldybės archyvą. Visus likviduojamos įmonės darbus susijusius su dokumentų tvarkymu atliksime mes, Jums tereikės atsiimti pažymą iš savivaldybės, įrodančią, kad įmonė yra likviduota. Jeigu pageidausite, galime Jums pristatyti ir šią pažymą. 
 
Pagal LR Dokumentų ir archyvų įstatymo 17 straipsnį: „likviduojamų nevalstybinių organizacijų ir privačių juridinių asmenų veiklos dokumentai, kurių saugojimo terminas, nustatytas teisės norminiuose aktuose, nėra pasibaigęs, turi būti perduoti savivaldybei, kurios teritorijoje buvo nevalstybinės organizacijos ar privataus juridinio asmens buveinė, iki jo išregistravimo iš juridinių asmenų registro“. 

Rengiame pažymas

Rengiame įvairias pažymas:
  • apie darbo stažą,
  • apie draudžiamąsias pajamas,
  • apie reorganizaciją,
  • apie neįgalimą,
  • apie kenksmingas darbo sąlygas.