Turite klausimų?

Bendra informacija, pasiteiravimai:

Tel.  +370 5 231 94 84

 

Pasiūlymo pateikimas:

El. p. info@archyvusistemos.lt

eArchyvas

Dokumentų archyvu naudositės patogiau ir greičiau

Jūsų dokumentų kopijas sukelsime į elektroninį archyvą ir dokumentus saugosime duomenų elektroninėse saugyklose (serveriuose). Visus dokumentus galėsite peržiūrėti prisijungę prie serverio.
 
eArchyve dokumentus surasite ir peržiūrėsite daug greičiau. Ypač daug laiko sutaupysite, jeigu turite daug dokumentų, kuriuos naudoja kelių filialų darbuotojai (pvz. teikiate draudimo paslaugas).

Sutaupysite pinigų

Dokumentus galėsite peržiūrėti labai greitai, net ir esant labai dideliam jų kiekiui. Sutaupysite darbo laiko sąnaudų.
 
Perduodami popierinius dokumentus į saugyklas, sumažinsite archyvo išlaikymo sąnaudas.
 
Jeigu dokumentus saugote saugykloje ir dažnai užsakote jų kopijas, greičiau ir pigiau bus naudotis eArchyvu (nereikės laukti ir papildomai mokėti už atvežimą).

Atliksime visus darbus, reikalingus naudotis eArchyvo sistema

Iš Jūsų įmonės paimsime popierinius dokumentus (privalomus saugoti ar Jums reikalingus kitus dokumentus) ir nuskenuosime (pasirinktinai savo arba Jūsų patalpose). Tuomet dokumentus galime grąžinti Jums arba sudėti į dėžes, priskirti brūkšninius kodus ir saugoti saugykloje (kartu atliksime archyvavimo, saugojimo paslaugas). Padarysime nuskenuotų dokumentų aprašymus (indeksavimą), sukelsime į serverius, sukursime Jūsų duomenų bazę ir prisijungimus prie jos.
 
Prisijungę prie duomenų bazės surasite dokumentą pagal įvairius paieškos kriterijus ir matysite jį nuskenuotą. Nuskenuotą dokumentą bus galima paversti į Word formatą (el. formatu galima  paversti net ranka rašytą tekstą).

Sistemą pritaikysime Jūsų poreikiams

Galėsite vykdyti paiešką pagal Jums reikalingus kriterijus juos parinksime individualiai. Galime nustatyti skirtingas vartotojų teises ir skirtingas teises atskiriems dokumentams ar jų fragmentams.
 
Informacijos saugumą užtikrinsime sistema, atitinkančia bankų prisijungimų saugumo lygį
 
Duomenis saugome užkoduotus, prie jų gali prisijungti tik registruoti vartotojai, turintys elektroninį parašą. Duomenis perduodame tinklais, saugome juos šifruodami protokolu.
 
Užtikriname serverių patalpų saugumą: apsaugos darbuotojai budi visą parą, įrengtos stebėjimo kameros, signalizacijos sistema, įėjimo į įmonę kontrolė, įėjimo į serverinę kontrolė, automatinė gaisro nustatymo ir gesinimo sistema.
 
Mūsų darbuotojai, dirbantys su dokumentais, turi skirtingas, tik būtinoms funkcijoms atlikti reikalingas, teises. Naudojame antivirusines programas ir darome rezervines (atsargines) duomenų kopijas, todėl galime atstatyti duomenis, jeigu jie būtų prarasti. Sudarome konfidencialumo sutartis su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais.

eArchyvo paslaugos teikimo schema