Turite klausimų?

Bendra informacija, pasiteiravimai:

Tel.  +370 5 231 94 84

 

Pasiūlymo pateikimas:

El. p. info@archyvusistemos.lt

Dokumentų saugojimas

Nemokamai atvyksime ir įvertinsime Jūsų archyvo saugojimo sąlygas

Atliksime archyvinių dokumentų saugojimo sąlygų ir sutvarkymo kokybės įvertinimą. Pateiksime pasiūlymą kaip užtikrinti reikiamų dokumentų išsaugojimą ir kaip sumažinti saugojimo išlaidas.

Sumažės Jūsų išlaidos archyvui

Saugodami savo dokumentus mūsų saugyklose mokate tik už užimamą plotą. Jeigu biurą nuomojatės,  saugoti dokumentus mūsų saugyklose Jums kainuos pigiau nei papildomo patalpų ploto nuoma. Jeigu turite nuosavas patalpas, Jums nereikės skirti išlaidų darbuotojų išlaikymui ir patalpų įrengimui (stelažams, mikroklimato kontrolės palaikymo sistemai, priešgaisrinei apsaugai ir pan.)
 
Mes perimame ne tik archyvinius dokumentus, bet ir dokumentų valdymą: dokumentų priėmimą, tvarkymą, jų paiešką pagal poreikį, dokumentų pristatymą pasirinktu būdu (faksu, elektroniniu būdu, registruotu paštu, kurjeriu), dokumentų naikinimo terminų sekimą ir naikinimą, visas kitas susijusias funkcijas. 

Garantuojame greitą ir patogų dokumentų pasiekimą 

Naudodamiesi mūsų saugyklose įdiegtomis moderniausiomis technologijomis greitai surasime Jums reikiamą dokumentą. Jį pateiksime Jums priimtina forma: faksu, el. paštu arba mūsų kurjeris atveš reikiamą originalą.
 
Teikiame pažymų rengimo paslaugas. 

Užtikriname dokumentų konfidencialumą ir saugumą

Archyvinius dokumentus valdome brūkšninių kodų sistema. Siekdami užtikrinti dokumentų saugumą ir konfidencialumą, visus dokumentus saugykloje saugome specialiose archyvinėse dėžėse. Kiekvienam dokumentui, bylai ir dėžei suteikiamas brūkšninis kodas.
 
Saugyklos nuosavybės teise priklauso mūsų įmonei, todėl galime garantuoti, kad juos išsaugosime visą numatytą laiką.
 
Mes garantuojame, kad mūsų saugyklose Jūsų dokumentams nieko neatsitiks. Užtikrinsime dokumentuose esančios informacijos konfidencialumą ir saugumą.
 
Įdiegtos naujos ir modernios technologijos saugyklose apsaugo dokumentus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir užtikrina geras dokumentų saugojimo sąlygas. Dokumentuose užfiksuota informacija laikui bėgant neišnyks: neišgaruos rašalas, bylos nepelys, nebus kitaip paveiktos.  

Paruošiame dokumentus saugojimui

Į saugyklą dokumentus priimame suarchyvuotus arba paruoštus saugoti taip, kad užtikrintume greitą priėjimą prie visų saugomų dokumentų. Dėl to prieš perduodant bylas į mūsų saugyklas, visus dokumentus suarchyvuojame pagal teisės norminius aktus (Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklę ir t. t.). Sudarome laikino saugojimo dokumentų sąrašus arba ilgo saugojimo dokumentų aprašus, bylas dedame į specialias archyvines dėžes, kiekvienam saugojimo vienetui suteikiame brūkšninį kodą. Pagrindinius paieškos kriterijus bei dokumentų saugojimo chronologines ribas suvedame (indeksuojame) į elektroninę dokumentų valdymo sistemą RS-SQL.

Dokumentų valdymas nuotoliniu būdu

Modernios dokumentų valdymo sistemos, įdiegtos mūsų įmonėje, leis Jums sekti visus dokumentų judėjimo ir kitus procesus savo darbo vietoje ar už jos ribų. Suarchyvuoti ir įvesti bylų sąrašai į mūsų elektroninę dokumentų valdymo sistemą leidžia sekti Jūsų saugomų dokumentų laiko ribas. Pasibaigus bylų saugojimo terminui, kuris nustatytas pagal teisės norminius aktus, Jus apie tai informuosime. Pagal pageidavimą, dokumentus galėsime sunaikinti arba pratęsti saugojimo terminą.

Mūsų saugykla yra viena moderniausių ir atitinka visus reikalavimus

Mūsų saugykla yra viena moderniausių Rytų Europoje ir Baltijos šalyse, atitinka priešgaisrinius, apšvietimo, oro kondicionavimo, mikroklimato palaikymo reikalavimus.
 
Jose saugome virš 100 000 tiesinių metrų dokumentų. Tai ypač saugi dokumentų saugykla.
 
Saugyklose visą parą veikia automatinė mikroklimato kontrolė, automatinė dujinė gaisro gesinimo sistema, telekontrolinė sistema, patalpų apsaugos signalizacija, priešgaisrinė signalizacija, dūmų nustatymo bei pašalinimo sistemos, drėgmės palaikymo sistema, apsaugos nuo įsilaužimų sistemos, 24 valandas per parą budi apsaugos darbuotojai. Tai užtikrina Jūsų dokumentų saugumą.